UPOZORNĚNÍ: na trhu se objevují spousty nabídek od neznámých a pochybných poskytovatelů kteří se nás snaží napodobit. Jednejte prosím pouze s kompetentními společnostmi které jasně prokáží původ vozidel, svou historii a případně spolupráci s leasingovými společnostmi která není závadnou, se záměrem přenechávat auta dalším klientům musí leasingová společnost souhlasit!

Financováním automobilů s kompletní správou se zabýváme již od roku 2015, spolupracujete tak s profesionály s dlouholetou praxí.


 Nejsnadnější získání financování osobního auta formou dlouhodobého pronájmu s možností odkupu do vlastnictví klienta


Nabízíme Vám pořízení auta bez složitých bankovních procesů, nepožadujeme dokládání příjmů, překážkou nejsou bankovní registry, menší exekuce, insolvence a jiné.

Poskytujeme auta pro fyzické osoby, podnikatele i společnosti. Součástí našich služeb je maximální servis našich vozů a správu vozového parku po celou dobu naší spolupráce.

Jsme oficiální společnost s reálnými provozovnami a zázemím, žádné pochybné předávání na ulici, všechny vozy jsou čisté a připravené.

Jsme spíše fandové do aut než bankéři, proto auta v naší nabídce jsou vždy čerstvě po servisu a perfektně vyčištěná.

Auto rádi po dohodě dopravíme po dohodě až za klientem domů.

Předávání možné po předchozí dohodě i o víkendech a mimo pracovní dobu, stačí se s námi včas domluvit.

Kdykoliv je možné vůz předčasně doplatit nebo vyměnit za náš jiný skladový vůz, popř. objednat vůz na přání.

Vše je podloženou řádnou smlouvou, kterou s Vámi rádi na naší pobočce nezávazně projdeme bod po bodu, malá písmenka u nás nečekejte.

Umožňujeme odpočet DPH z pravidelných měsíčních splátek.

V případě dotazů, informací nebo nezávazných kalkulací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím zpráv na Facebooku, emailu nebo telefonicky. 

Děkujeme a budeme se těšit na případnou spolupráci.