UPOZORNĚNÍ: na trhu se objevují spousty nabídek od neznámých a pochybných poskytovatelů, jednotlivců nebo skupinek kteří se nás snaží napodobit nebo podvodným způsobem vylákat peníze. Jednejte prosím pouze s kompetentními společnostmi které jasně prokáží původ vozidel, svou historii a případně spolupráci s leasingovými společnostmi která není závadnou, se záměrem přenechávat auta dalším klientům musí ale leasingová společnost souhlasit!

Financováním automobilů s kompletní správou se zabýváme již od roku 2015, spolupracujete tak s profesionály s dlouholetou praxí

 Nejsnadnější získání financování osobního auta formou dlouhodobého pronájmu s možností odkupu do vlastnictví klienta


Nabízíme Vám rychlé a flexibilní pořízení auta bez složitých bankovních procesů, nepožadujeme dokládání příjmů, překážkou nejsou bankovní registry, menší exekuce nebo insolvence, vše posuzujeme individuálně.

Poskytujeme auta pro fyzické osoby, podnikatele i společnosti. Součástí našich služeb je maximální servis našich vozů a správu vozového parku po celou dobu naší spolupráce.

Jsme oficiální společnost s reálnými provozovnami a zázemím, žádné pochybné předávání na ulici, všechny vozy jsou čisté a připravené.

Auto rádi po dohodě dopravíme po dohodě až za klientem domů.

Předávání možné po předchozí dohodě i o víkendech a mimo pracovní dobu, stačí se s námi včas domluvit.

Kdykoliv je možné vůz předčasně doplatit nebo vyměnit za náš jiný skladový vůz, popř. objednat vůz na přání.

Vše je podloženo řádnou smlouvou, kterou s Vámi rádi na naší pobočce nezávazně projdeme bod po bodu, malá písmenka u nás nečekejte.

Umožňujeme odpočet DPH z pravidelných měsíčních splátek.

V případě dotazů, informací nebo nezávazných kalkulací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu, telefonicky nebo na sociálních sítích. 

Děkujeme a budeme se těšit na případnou spolupráci.

HLAVNÍ PARTNEŘI:Partnerem pro financování osobních automobilů je společnost LEASING České spořitelnyPartnerem pro financování osobních automobilů je společnost UNILEASING


Partnerem pro financování osobních automobilů je společnost ALD AutomotiveSíť servisů i pneuservisů hlavních poboček BestDrive zajišťuje pro všechny naše klienty kompletní servisní služby údržby, oprav i pneuservisu.Kontroly a správu pohledávek zajišťuje agentura MIONAL a.s.